








Men's Maglia T-Shirt Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 353049 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Maglia T-Shirt Navy Size L—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 353049 |























