







Men's Maglia T-Shirt Navy Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365999 |
$74.80
Men's Maglia T-Shirt Navy Size M—
$74.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365999 |























