








Men's Maglia T-Shirt Navy Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75.5cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small pin hole on the front of the item. |
| SKU | 350704 |
$81.60
Men's Maglia T-Shirt Navy Size XXL—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 75.5cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small pin hole on the front of the item. |
| SKU | 350704 |























