








Men's Maglia T-Shirt White Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Item in good condition with a few small stains, as pictured. |
| SKU | 348492 |
$19.04
Original: $54.40
-65%Men's Maglia T-Shirt White Size S—
$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Item in good condition with a few small stains, as pictured. |
| SKU | 348492 |























