








Men's Maglia Top Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44.5cm |
| SKU | 349616 |
$95.20
Men's Maglia Top Navy Size S—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 44.5cm |
| SKU | 349616 |























