









Men's Maglia Track Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Overall the jacket is in good condition, however the zipper has a defect - it can be zipped up and down absolutely fine, when zipped up there is nothing wrong with it and it looks like a fully function jacket. The defect is when you unzip it, the zipper does not detach from the other side. |
| SKU | 350896 |
$81.60
Men's Maglia Track Jacket Navy Size S—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Overall the jacket is in good condition, however the zipper has a defect - it can be zipped up and down absolutely fine, when zipped up there is nothing wrong with it and it looks like a fully function jacket. The defect is when you unzip it, the zipper does not detach from the other side. |
| SKU | 350896 |























