







Men's Maglia Tricot Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 59.5cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 336066 |
$326.38
Men's Maglia Tricot Jacket Navy Size S—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 59.5cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 336066 |























