






Men's Maglione Cardigan Black Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 1cm |
| Should To Shoulder | 1cm |
| Pit To Pit | 1cm |
| SKU | 347086 |
$475.98
Men's Maglione Cardigan Black Size XL—
$475.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 1cm |
| Should To Shoulder | 1cm |
| Pit To Pit | 1cm |
| SKU | 347086 |























