








Men's Maglione Tricot Cardigan Grey Size XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | XXL |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343316 |
$183.59
Men's Maglione Tricot Cardigan Grey Size XXL—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Cardigan |
| Size | XXL |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343316 |























