








Men's Maglione Tricot Cardigan Khaki Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 336715 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Men's Maglione Tricot Cardigan Khaki Size S—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 336715 |























