








Men's Maglione Tricot Cardigan Kids Age 10 Jacket Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 45cm |
| Should To Shoulder | 31cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| SKU | 354790 |
$135.99
Men's Maglione Tricot Cardigan Kids Age 10 Jacket Navy Size XXS—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 45cm |
| Should To Shoulder | 31cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| SKU | 354790 |























