







Men's Maglione Tricot Jacket Black Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 344500 |
$161.83
Original: $462.38
-65%Men's Maglione Tricot Jacket Black Size M—
$462.38
$161.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 344500 |























