








Men's Maglione Tricot Jacket Black Size XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small hole located on right cuff, please see last image. |
| SKU | 362744 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Men's Maglione Tricot Jacket Black Size XL—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Small hole located on right cuff, please see last image. |
| SKU | 362744 |























