








Men's Maglione Tricot Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 341216 |
$292.39
Men's Maglione Tricot Jacket Navy Size S—
$292.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 341216 |























