








Men's Maglione Tricot Jumper Grey Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 367767 |
$95.20
Men's Maglione Tricot Jumper Grey Size M—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 367767 |























