













Men's Maya Down Jacket Black Size 0/XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Two very small holes on the right sleeve. |
| SKU | 365674 |
$271.99
Men's Maya Down Jacket Black Size 0/XS—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Two very small holes on the right sleeve. |
| SKU | 365674 |























