








Men's Maya Down Jacket Black Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 62cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348530 |
$273.69
Original: $781.96
-65%Men's Maya Down Jacket Black Size 3 / L—
$781.96
$273.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 62cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348530 |























