











Men's Maya Down Jacket Black Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| Comments | Very small scuff to front (bottom) as pictured. |
| SKU | 364449 |
$673.17
Men's Maya Down Jacket Black Size 5 / XXL—
$673.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| Comments | Very small scuff to front (bottom) as pictured. |
| SKU | 364449 |























