











Men's Maya Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368477 |
$318.91
Original: $911.16
-65%Men's Maya Down Jacket Navy Size 2 / M—
$911.16
$318.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 368477 |























