










Men's Maya Down Jacket Pink Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 343578 |
$577.97
Men's Maya Down Jacket Pink Size 6 / XXXL—
$577.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 343578 |























