







Men's Milano Gilet Khaki Size IT 58 / XXXXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 58 / XXXXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365357 |
$107.09
Original: $305.98
-65%Men's Milano Gilet Khaki Size IT 58 / XXXXL—
$305.98
$107.09Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 58 / XXXXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365357 |























