








Men's Monkey Brothers T-Shirt Blue Size L
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light mark near the underarms. Please see images. |
| SKU | 351344 |
$95.20
Men's Monkey Brothers T-Shirt Blue Size L—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light mark near the underarms. Please see images. |
| SKU | 351344 |























