








Men's Monogram Gradient T-Shirt Blue Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 351714 |
$448.78
Men's Monogram Gradient T-Shirt Blue Size XS—
$448.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 351714 |























