










Men's Monogram Mini Agenda Cover Wallet Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 10.5cm |
| Width | 8.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 367532 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Monogram Mini Agenda Cover Wallet Brown—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 10.5cm |
| Width | 8.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 367532 |























