









Men's Monogram Sac Marin Sailor Bandouliere Gm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 56cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Marks to the bottom of the bag and light cracking to the base. |
| SKU | 363547 |
$605.17
Men's Monogram Sac Marin Sailor Bandouliere Gm Bag Brown—
$605.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 56cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Marks to the bottom of the bag and light cracking to the base. |
| SKU | 363547 |























