







Men's Monster Eye Sweatshirt Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 366146 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Men's Monster Eye Sweatshirt Black Size IT 48 / UK M—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 366146 |























