










Men's Monster Eye T-Shirt Black Size IT 44 / UK XS
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light marks under the arms. |
| SKU | 350938 |
$108.79
Men's Monster Eye T-Shirt Black Size IT 44 / UK XS—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light marks under the arms. |
| SKU | 350938 |























