







Men's Monster Eyes T-Shirt Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 366661 |
$142.79
Men's Monster Eyes T-Shirt Black Size IT 48 / UK M—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 366661 |























