







Men's Monster Eyes T-Shirt Black Size IT 52 / UK XL
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 333505 |
$197.19
Men's Monster Eyes T-Shirt Black Size IT 52 / UK XL—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 333505 |























