








Men's Monster Face T-Shirt White Size S
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 360639 |
$203.99
Men's Monster Face T-Shirt White Size S—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 360639 |























