







Men's Monster Jumper Black Size IT 48 / UK M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 341979 |
$231.19
Men's Monster Jumper Black Size IT 48 / UK M—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 341979 |























