











Men's Montgenevre Down Jacket Navy Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 365270 |
$537.17
Men's Montgenevre Down Jacket Navy Size 5 / XXL—
$537.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 365270 |























