









Men's Naples Gilet Navy Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365353 |
$244.79
Men's Naples Gilet Navy Size 5 / XXL—
$244.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 365353 |























