







Men's New Maya Kids 10 Years Down Jacket Yellow Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Yellow |
| Length | 49cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 360438 |
$101.99
Men's New Maya Kids 10 Years Down Jacket Yellow Size XXS—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Yellow |
| Length | 49cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 360438 |























