












Men's New Urville Boys Age 8 Windbreaker Blue Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 45cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| Comments | Item has marks to the sleeve cuffs and the front- as pictured. |
| SKU | 346025 |
$95.20
Men's New Urville Boys Age 8 Windbreaker Blue Size XXS—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 45cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 37cm |
| Comments | Item has marks to the sleeve cuffs and the front- as pictured. |
| SKU | 346025 |























