














Men's Norbert Down Jacket Green Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small hole on the sleeve. Please see all images. |
| SKU | 368006 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Men's Norbert Down Jacket Green Size 3 / L—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small hole on the sleeve. Please see all images. |
| SKU | 368006 |























