







Men's Nylon Pocket Logo T-Shirt White Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 360330 |
$81.60
Men's Nylon Pocket Logo T-Shirt White Size L—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 360330 |























