








Men's Petit Damier Scarf Grey
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Height | 180cm |
| Width | 30cm |
| Comments | Two small holes at the end of the item, please see images. |
| SKU | 351517 |
$135.99
Men's Petit Damier Scarf Grey—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Height | 180cm |
| Width | 30cm |
| Comments | Two small holes at the end of the item, please see images. |
| SKU | 351517 |























