












Men's Peuplier Down Jacket Blue Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 368116 |
$605.17
Men's Peuplier Down Jacket Blue Size 5 / XXL—
$605.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 368116 |























