







Men's Planet Logo Hoodie White Size L
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £300.0 |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 343757 |
$30.94
Original: $88.40
-65%Men's Planet Logo Hoodie White Size L—
$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £300.0 |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 343757 |























