











Men's Plaque Logo Bag Red
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Red |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 330166 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Plaque Logo Bag Red—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Red |
| Height | 25cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 330166 |























