







Men's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 344499 |
$401.18
Men's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 48 / M—
$401.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 344499 |























