








Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 46 / S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 341296 |
$353.58
Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 46 / S—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 341296 |























