







Men's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 341527 |
$312.78
Men's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 48 / M—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 341527 |























