







Men's Plaque Logo Gilet Blue Size IT 44 / XS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 331694 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Plaque Logo Gilet Blue Size IT 44 / XS—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 331694 |























