









Men's Plaque Logo Gilet Khaki Size IT 46 / S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 365673 |
$360.38
Men's Plaque Logo Gilet Khaki Size IT 46 / S—
$360.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 365673 |























