








Men's Plaque Logo Gilet Navy Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Faint marks to the item. |
| SKU | 353304 |
$305.98
Men's Plaque Logo Gilet Navy Size IT 52 / XL—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Faint marks to the item. |
| SKU | 353304 |























