









Men's Plaque Logo Gilet Navy Size IT 56 / XXXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | IT 56 / XXXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Two small holes, please see last images. |
| SKU | 360455 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Men's Plaque Logo Gilet Navy Size IT 56 / XXXL—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | IT 56 / XXXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Two small holes, please see last images. |
| SKU | 360455 |























