







Men's Plaque Logo Gilet Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 354250 |
$210.79
Men's Plaque Logo Gilet Navy Size S—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 354250 |























