








Men's Plaque Logo Jacket Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Small hole on the front near the hemline. Please images. |
| SKU | 354095 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Plaque Logo Jacket Grey Size M—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Small hole on the front near the hemline. Please images. |
| SKU | 354095 |























